| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| VOP | 5v |
|---|---|
| Obszar widoku | 54 (W)* 43 (h) mm |
| Złącze | Pin Cob+, 36 liczb |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Kąt oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Tft |
| Interfejs | FPC |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Rozmiar modułu | 34,0 * 42,9 Mm * 2,2 T |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Typ ekranu | Tft |
| Interfejs | MCU 8080-8BIT |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |