| Podświetlenie | Typ światła bocznego LED |
|---|---|
| Typ interfejsu | SPI |
| Prowadzić | ST7789V |
| Obszar aktywny LCD | 33.48*44,64 |
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Wymiar konturowy | 50.00x69.20x2.30 mm |
| Kierowca lC | ST7789V |
| Rozmiar ekranu | 2,8" |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rozmiar AA | 10,8 (wys.) x 21,7 (szer.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Obszar widoku | 54 (W)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ wyświetlania | Człon |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Typ interfejsu | SPI/I2C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Rozstrzygnięcie | 128x64 piksele |
| Zgodność | Arduino, Raspberry Pi itp. |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Obszar aktywny | 13.82 (h)*23,04 (v) mm |
| Wymiary | 16.12 (h)*29,76 (v)*1,52 (d) mm |
| ROZMIAR | 1,06 cala |