| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| صفحه لمسی | مقاومتی یا خازنی اختیاری |
| اندازه AA | 10.8 (H) x 21.7 (V) میلیمتر |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| اندازه صفحه نمایش | 0.96 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| ابعاد | 34.4 * 29 میلی متر * 2.2 T |
| اندازه | 1.44 اینچ |
| صفحه لمسی | هیچ |
| رنگ الود | RGB |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.95 اینچ |
| راندن | ST7701S |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | IPS |
| منطقه مشاهده | 54 (w)* 19 (ساعت) میلی متر |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| سفارشی | سفارشی |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| نوع نمایش | بخش |
| اندازه طرح کلی | 40.6*56.6*2.7 میلی متر |
|---|---|
| قطعنامه | 240*320 پیکسل |
| صفحه لمسی | بدون صفحه نمایش لمسی (قابل تنظیم) |
| فناوری نمایش | TFT LCD |
| اندازه نمایشگر | 2.2 اینچ |
| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| FPC | 15 قطعه |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| شماره LED | 3 الله |
| منطقه فعال LCD | 27.72 (ح)*27.72 (v) میلی متر |
| رنگ | رنگ کامل |
| رنگ ها | 262 هزار |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT |
| منطقه فعال | 13.82 (ح)*23.04 (v) میلی متر |
| ابعاد | 16.12 (ح)*29.76 (v)*1.52 (د) میلی متر |
| SIZE | 1.06 اینچ |