| arka ışık | LED Yan ışık tipi |
|---|---|
| Arayüz türü | SPI |
| Sürmek | ST7789V |
| LCD aktif alan | 33.48*44.64 |
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Arayüz | 4 telli SPI |
|---|---|
| Ekran modu | Normalde Siyah |
| Anahat boyutu | 50.00x69.20x2.30mm |
| Sürücü lC | ST7789V |
| Ekran Boyutu | 2,8" |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | İletken |
| Ekran tipi | bölüm |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| LED numarası | 3les |
| LCD aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Renk | Tam renk |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |