| Tegenlicht | LED-zijnlichttype |
|---|---|
| interfacetype | SPI |
| Drijfveer | ST7789V |
| LCD Actief gebied | 33.48*44.64 |
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Interface | 4draads SPI |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Overzichtsdimensie | 50,00x69.20x2.30mm |
| Bestuurder lC | ST7789V |
| Schermgrootte | 2.8“ |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Aangepast | Aangepast |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Type weergave | Segment |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |