| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Size | 1.28 Inch |
|---|---|
| Luminance | 160 Cd/m2 |
| Backlight Type | LED |
| Interface | MCU/SPI/RGB |
| Display Type | TFT LCD |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 3.5 Inches |
| Resolution | 320x480 Dots |
| Display Technology | TFT LCD |
| Back-light | LED Side-light Type |
|---|---|
| Interface Type | SPI |
| Drive | ST7789V |
| Lcd Active Area | 33.48*44.64 |
| Peration Temperature | -20~+70 |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
|---|---|
| Cover Glass Dimension | Customizable |
| Screen Size | 2.2 Inches |
| Operatingtemperature | -20 To 70 °C |
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive |
| AA Size | 10.8(H) X 21.7 (V) Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Screen Size | 0.96 Inches |
| Interface | 4wire SPI |
|---|---|
| Display Mode | Normally Black |
| Outline Dimension | 50.00x69.20x2.30mm |
| Driver Lc | ST7789V |
| Screen Size | 2.8" |
| Screen Type | TFT |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 * 29 Mm * 2.2 T |
| Size | 1.44inches |
| Touchscreen | No |
| Color Gamut | RGB |
| Resolution | 128*160 Pixels |
|---|---|
| Connectivity | Soldering |
| Screen Type | TFT LCD |
| Luminance | 200 Cd/m2 |
| Pins Number | 14 Pins |
| View Area | 54(W)* 19(H) Mm |
|---|---|
| Duty | 1/4 |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Display Type | Segment |