| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Boyut | 1,44 inç |
| Pim numarası | 10 iğne |
| Anahat Boyutu | 29,00(G) x 34,41(Y) x 2,25(D) |
| Aktif alan | 25,50(G) x 26,50(Y) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| VOP | 5V |
|---|---|
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Bağlayıcı | Cob+pim, 36 sayı |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | FPC |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Modül boyutu | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 ton |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz | MCU 8080-8BIT |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |