| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | COB+Zebra |
| Operationele temp | 0°C-+50°C |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Plicht | 1/4 |
| Omtrekgrootte | 63,0(B)* 42,5(H)* 5,0(T) mm |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,42 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Va-maat | 59(B)* 32(H)mm |
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V ((Typische waarde) |
| Controller-chip | ST7565R |
| Polarisatortype | transflectief |
| Interface connector | 8080 MCU-interface OF 6800 MCU-interface OF 4-lijn SPI-interface |
| Maat | 4 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Lichtbron | Wit LED |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |