| naam | 2,4 duimlcd vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI-interface |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| LCD -type | FFSTN, positief |
|---|---|
| Afmetingen | 93.0 mm x 70.0 mm x 12.0 mm |
| Spanning | 3.0v |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Aansluiting | 18 Pin Connector FPC |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 3.0V |
| Display resolutie | 132*64 |
| Achtergrondverlichting | Witte LED's |
| Type scherm | Segment |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Resolutie | 128*128 |
| Afbeeldingstype | FSTN, Positief, Transflectief |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Achterlichttype | LED |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Oplossing | Aangepast |
| LCD-type | VN LCD-scherm |
| Afmetingen | Aangepast |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |