| Tegenlicht | LED-zijnlichttype |
|---|---|
| interfacetype | SPI |
| Drijfveer | ST7789V |
| LCD Actief gebied | 33.48*44.64 |
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verbindingsweg | Pin |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Weergave kleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Polarisatortype | Overdraag |
| LCD -type | Gesegmenteerd scherm |
| Technologie | LCD |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Spanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 100000 pc/maand |
| Interfacetype | Cob+pin |
| Aangepast | Aangepast |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Aanraakscherm | aangepast |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Lichtbron | Wit LED |
| Interface | Seriële/parallelle interface |
| Algemene afmetingen | 58,70×38,50×4,50 (uitgesloten FPC-lengte) |
| IC | ST7567 |