| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| MAAT | 0,96 inch |
|---|---|
| Pixelafstand | 0.17925 mm |
| Kijkhoek | 170° horizontaal, 160° verticaal |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | 4 SPI |
| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Verbindingsweg | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht, 1/9 bias |
| Kijkhoek | 6 uur of 12 Uur |
| Afmetingen | Aangepast |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Stroomverbruik | 30W |
| Ingangsspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| interfacetype | RGB |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50°C |
| Kleur weergeven | Zwart |
| DOT | 128*128 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |