| Artikel 1 | Specificaties |
|---|---|
| Productnaam | 7.0 inch TFT-display |
| Afbeeldingsmodus | Normaal wit |
| Zienhoek | Om zes uur. |
| Pixelrangschikking | RGB verticale strook |
| Resolutie | 480 RGB ((H) × 234 ((V) Pixels |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| FPC-connector | 26PIN, sockettype |
| FPC Pitch. | 0.5 mm |
| Consumptie van achterlicht | 10.8V, 100mA |
| Luminansie | 200 cd/m2 |
| Uitlegdimensie | 162.6 ((H) × 96.6 ((V) mm |
| Actief gebied | 154.08 ((H) × 86.58 ((V) mm |