| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | 4.3 inch TFT-display |
| LCD-type | IPS, Transmisief |
| Zienhoek | Om zes uur. |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Resolutie | 480 × 272 punten |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| FPC-connector | 40PIN, sockettype |
| FPC Pitch. | 0.5 mm |
| Driver IC (COG) | ST7282 |
| Interface | Parallel RGB 24-bit |
| Achterlichttype | 7-LED, wit, parallel |
| Luminansie | 300 cd/m2 |
| Uitlegdimensie | 105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.0 ((D) mm |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.86 ((H) mm |