| ماده | مشخصات |
|---|---|
| نام محصول | 7صفحه نمایش TFT 0.0 اینچی |
| حالت نمایش | معمولاً سفید |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| ترتیب پیکسل | نوار عمودی RGB |
| قطعنامه | 480 RGB ((H) × 234 ((V) پیکسل |
| دمای کار | -20°C تا +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C تا +80°C |
| کانکتور FPC | 26PIN، نوع سوکت |
| FPC Pitch | 0.5 میلی متر |
| مصرف نور پس زمینه | 10.8 ولت، 100mA |
| روشنایی | 200 cd/m2 |
| ابعاد طرح | 162.6 ((H) × 96.6 ((V) mm |
| منطقه فعال | 154.08 ((H) × 86.58 ((V) mm |