| Actief gebied | 66,52 (B) x33,24 (H) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED-achtergrondverlichting (meestal wit of blauw) |
| Interface | MCU |
| Schermgrootte | 80,0 (B) X 54,0 (H) X 9,7 (D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Zwart-wit |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| kijkhoek | Breed |
| Werkvoorraad | 5.0v |
|---|---|
| Drive -modus | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Interfacetype | COB+Zebra |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Aangepast | Aangepast |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Type weergave | Segment |
| Sollicitatie | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Verbindingsweg | Zebra Strip |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Achtergrond kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | Pin |
| Aansluiting | Pin, 17 nummers |
| Vop | 5V |
| Rijmethode | Negatief |
| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Type connector | Pin (aangepast) |
| VA-maat | 105(B)* 51(H) mm |
| Weergavemodus | VA, verbied |