| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Bestuurder IC | ST7567 |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| oplossing | 128x64 pixels |
| Fpc-nummer | 30PIN |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Type weergave | Aangepast LCD-scherm |
| Verbindingsweg | Pin, 13 nummers |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| naam | monochrome lcd-displaymodule |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| stoortemperatuur | -30-80'C |
| puntgrootte | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Kijkgebied | 76(B)*26(H) mm |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |