| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Afmetingen | Aangepast |
| modulegrootte | Aangepast |
| Paneeltype | VA LCD-scherm |
| technologie | LCD-scherm |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| Stipveld | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Controleur | SPLC780D1 OF gelijkwaardig |
| Kleur | wit |
| Opslagtemperatuur | -20~70° |
| Connector | FPC |
| naam | 5V LCD-scherm Monochroom |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Wit, 3,0 V, 90 mA |
| Spanning | 3.3V |
| Grootte van de stippen | 0,32×0,32 mm |
| Bergingstemperatuur | -30~+80°C |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |