| Driver Ic | ST7567 |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Resolution | 128x64 Pixels |
| Fpc Number | 30PIN |
| Name | 128x64 LCD Display |
| Name | Small TFT LCD Display Screen |
|---|---|
| Panel Type | IPS |
| Driver Lc | ST7789V2 |
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Led Pcs | 1 Pcs |
| Storage Temp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Name | 2 Digit LCD Display |
| Operating Temperature | -30~85℃ |
| Led | 3pcs Plug In Led |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
|---|---|
| Display Type | Custom Segment LCD Display |
| Connection Way | PIN, 13 Numbers |
| Working Voltage | 3.3V |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Name | Color LCD Display |
|---|---|
| Type | VA |
| Production Capacity | 1000000pieces/Year |
| Viewing Direction | Full Viewing Angle , Full View |
| Driving Methor | Negative |
| Name | Monochrome LCD Display Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Strorage Temp | -30-80'C |
| Dot Size | 0.55mm(L)*0.4mm(W) |
| Viewing Area | 76(W)*26(H) Mm |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Operating Temperature | 0~50℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (Typ.) |
| Active Area | 40*75 |
| Type | VA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Interface Mode | 8 Bit 6800,8 Bit 8080 |
|---|---|
| Color Pattern | Black Film Negative Display |
| Bonding Mode | COG |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| Display Type | TN LCD Display |
|---|---|
| Technology | LCD |
| VA Size | Customized |
| Viewing Angle | 12 O ' Clock |
| Connectivity | Pin , Zebra Or FPC |