| Typ produktu | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów (24-bity) |
| Łączyć | Szpilka, zebra |
| Obróbka powierzchni | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| CHARAKTER | biały |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Wymiar konturowy | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35mm |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| Układ scalony sterownika | HT1623 |
|---|---|
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Temperatura pracy | -30 ~ 80 ℃ |
| Tylny polaryzator | Transmisyjny |
| Zużycie energii | 25 watów |
| nazwa | Odblaskowy monochromatyczny wyświetlacz FSTN LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
| Typ LCD | FFSTN, pozytywny |
|---|---|
| Wymiary | 93,0 mm x 70,0 mm x 12,0 mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Złącze | Złącze 18-pinowe FPC |
| Pitch kropki | 0,519 mm (L)*0,45 mm (w) |
|---|---|
| Kontroler | SPLC780D1 lub równoważny |
| Kolor | biały |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 ° |
| Złącze | FPC |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |