| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rezolucja | 160*160 |
| Rozmiar konturu | 82,2 (dł.) X 76,0 (szer.) X 9 (gł.) mm |
| jasność | Dostosowane |
| Łączyć | Metalowy kołek (można dostosować) |
| Łączność | FPC |
|---|---|
| Rozmiar obszaru V | 41 * 32,5 mm lub niestandardowe |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm lub niestandardowe |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |
| nazwa | 2,9 -calowy ekran LCD |
|---|---|
| Głębia koloru | monochromia |
| Temperatura pracy | -10 do 60 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,18 mm |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
| Współczynnik kontrastu | Do 10 000:1 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |