| Δυναμικό | 3.0V |
|---|---|
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Τύπος LCD | HTN θετικό, μεταδοτικό |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ψήφισμα | 160*160 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 82,2 (L) X 76,0 (Π) X 9 (Τ) mm |
| Λάμψη | Προσαρμοσμένο |
| Συνδέω | Μεταλλική καρφίτσα (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| όνομα | 2.9 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 60 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Διαστάσεις | 65,8 Χ 36,8 Χ 6,2 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος προβολής | 53,0 Χ 24,6 χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,18 χλστ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Αναλογία αντίθεσης | Έως 10.000: 1 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |