| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567 |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| ψήφισμα | 128x64 pixel |
| Αριθμός Fpc | 30 PIN |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
| όνομα | Ανακλαστική μονόχρωμη οθόνη LCD FSTN |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
| όνομα | Οθόνη LCD 128x64 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Αριθμός Fpc | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος LCD | FFSTN, θετικό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Δυναμικό | 3.0V |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000: 1 |
| Σύνδεσμος | 18 Συνδετήρες καρφίτσες FPC |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |
| όνομα | μονόχρωμα μοντέλο οθόνης LCD |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -30-80'C |
| Μέγεθος σημείων | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Χώρος προβολής | 76 ((W) * 26 ((H) mm |
| Ενεργή περιοχή | 66,52 (Π) x33,24 (Υ) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οπίσθιος φωτισμός LED (συνήθως λευκός ή μπλε) |
| Διασύνδεση | ΜΚΥ |
| Μέγεθος οθόνης | 80,0 (Π) X 54,0 (Υ) Χ 9,7 (Β) |
| Ελεγκτής Ic | ST7567 |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |