| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,18 χλστ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Αναλογία αντίθεσης | Έως 10.000: 1 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Συνδέω | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Aspectratio | 16:9 |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 26.7x19.26x1.41 (mm) |