| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
|---|---|
| Boyutlar | 93mm x 70mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| FPC numarası | 10pin |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |