| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| Układ scalony sterownika | ST7567 |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| rezolucja | 128x64 pikseli |
| Numer FPC | 30pin |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
| nazwa | Odblaskowy monochromatyczny wyświetlacz FSTN LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
|---|---|
| Wymiary | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Temperatura pracy | -10 ° C do 60 ° C. |
| Numer FPC | 10pin |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Typ LCD | FFSTN, pozytywny |
|---|---|
| Wymiary | 93,0 mm x 70,0 mm x 12,0 mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Złącze | Złącze 18-pinowe FPC |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| Obszar aktywny | 66,52 (szer.) x33,24 (wys.) |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED (zwykle białe lub niebieskie) |
| Interfejs | MCU |
| Rozmiar ekranu | 80,0 (szer.) X 54,0 (wys.) X 9,7 (gł.) |
| Układ scalony kontrolera | ST7567 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Jasność | 250 cd/m2 |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 114,0 (w) ´ 64,0 (h) |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kontroler | T6963c lub equ. |
| Typ interfejsu | HDMI, VGA |