| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Arayüz | RGB 16 bit |
|---|---|
| Işık kaynağı | 8 - Ledli Beyaz |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Arayüz | 4 telli SPI |
|---|---|
| Ekran modu | Normalde Siyah |
| Anahat boyutu | 50.00x69.20x2.30mm |
| Sürücü lC | ST7789V |
| Ekran Boyutu | 2,8" |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | 4W SPI / Özelleştirilmiş |
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| teknoloji türü | a-Si |
| yenileme hızı | 60Hz |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Renkli gam | %72 NTSC |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Boyut | 10 inçlik TFT |
|---|---|
| Sürücü ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Ekran türü | TFT |
| Arayüz Türü | RGB |
| arka ışık | 39-Kalıp Beyaz LED Işık |