| Arka ışık | Nükleer Santral |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 250 Cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu | 31,52(G) x 33,72(Y) x 1,94(D) |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
| Pim numarası | 45 pim |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Arka ışık | düşük güç tüketimi |
|---|---|
| Arayüz | MCU16bit |
| Tip | TFT, TFT LCD |
| Piksel perdesi | 480x800 |
| Anahat mm | 57.86*97.70*3.93MM |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |