| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Rozmiar modułu | 31,52 (szer.) x 33,72 (wys.) x 1,94 (gł.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 1,54 cala |
| jasność | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozmiar | 7 cali |
| Łączność | RGB |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Rozmiar AA | 30,60 (szer.) x 40,80 (wys.) |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Numer pin | 14 pinów |
| Typy interfejsów | 4-przewodowy SPI |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Podświetlenie | niskie zużycie energii |
|---|---|
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Typ | TFT, TFT LCD |
| Piksel | 480x800 |
| Zarys mm | 57,86*97,70*3,93 MM |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |