| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| Głębia koloru | 16,7 miliona prawdziwych kolorów |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Interfejs CTP | Usb |
| Jasność | 500-1000 cd/m² |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |