| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon gerçek renk |
|---|---|
| OEM / DOM | CTP |
| Ekran tipi | lcd tft |
| CTP Arayüzü | USB |
| Parlaklık | 500-1000 cd/m² |
| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |