| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Όνομα | Επίδειξη 4,3 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διασύνδεση | RGB 16BIT |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 8 - Led White |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/m² |
| Διασύνδεση | SPI 4 συρμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
| Διάσταση περιγράμματος | 50.00x69.20x2.30mm |
| Οδηγός lC | ST7789V |
| Μέγεθος οθόνης | 2.8» |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Χρωματική γκάμα | 72% NTSC |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Διασύνδεση | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Μέγεθος pixel | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Διαστάσεις | 50.00x69.20x2.30 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
| Μέγεθος AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Ψήφισμα | 480x640 σημεία |
| Συνδετήρας | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Επιλογή Tp | Με χωρητικό πάνελ αφής |
| Φωτισμός | 250 cd/m2 |
| Μέγεθος | 10" TFT |
|---|---|
| Οδηγός IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος διεπαφής | RGB |
| Πίσω φως | 39-Dies White LED Light |