| Εμπόρευμα | 3.6 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Ορισμός διασύνδεσης | RGB 24 μπιτ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | ST72566 |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Συνολικές Διαστάσεις | 36,67(H) X 88,45(V) X 1,61(T) mm |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 3,51 ίντσες |
| Γωνία θέασης | IPS πλήρης γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος | 1,3 ίντσας |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διάσταση περιγράμματος | 21,16x29,22x1,9 χλστ |
| Συνδεσιμότητα | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Αριθμός PIN | 13 PIN |