| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Μέγεθος Va | 58,104 χλστ. * 103,296 χλστ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm Τ |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0,96 ίντσες |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 mm |
| Γωνία θέασης | 170° οριζόντια, 160° κατακόρυφη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | 4 SPI |
| Ενεργή περιοχή | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ενότητα 2,0 ίντσας TFT LCD |
| τύπος διεπαφής | 4Line SPI |
| Οδηγώ | ILI9488 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά λευκό |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Μέγεθος μονάδας | 34.0 * 42.9 mm * 2.2 t |
|---|---|
| Τύπος LCD | IPS |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διασυνδέομαι | MCU 8080-8BIT |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |