| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Γωνία θέασης | IPS, Όλες οι οπτικές γωνίες (85/85/85/85) |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση | ZIF FPC |
| οθόνη αφής | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB+SPI |
| Αριθμός PIN | 40 καρφίτσες |
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Οθόνη αφής | Χωρίς άγγιγμα, (Προαιρετικό με CTP) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m² (τυπικό) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | 4-συρματόπλεγμα |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 1,14 ιντσών |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Αριθμός καρφιτσών | 7 καρφίτσες |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 27,5 (Υ) x 39,0 (V) x 11,3 (D) mm |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |