| Czas odpowiedzi | 20 ms |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Temperatura robocza | -20 do 70 ℃ |
| Układ scalony sterownika | RA8835 |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
|---|---|
| Napięcie robocze | 5V |
| Rozstrzygnięcie | 160*128 |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| obszar wyświetlania | 101,00 x 82,00 mm |
| Typ LCD | TN, pozytywny |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 do +80℃ |
| Rozmiar ekranu | 58 (wys.) * 41,56 (szer.) * 4,5 (T) mm lub rozmiar niestandardowy |
| Tryb wyświetlania | Pozytywny, transfleksyjny |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rezolucja | 160*160 |
| Rozmiar konturu | 82,2 (dł.) X 76,0 (szer.) X 9 (gł.) mm |
| jasność | Dostosowane |
| Łączyć | Metalowy kołek (można dostosować) |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
|---|---|
| jasność | 180 CD/M2 |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| rozmiar modułu | 79,05 (dł.) X 35,2 (szer.) X 8,04 (wys.) (mm) |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Typ LCD | STN, pozytywny |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| rozmiar modułu | 79,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kąt widzenia | 6 |
| Kontroler | S6B0724 |
| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| CHARAKTER | biały |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Wymiar konturowy | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35mm |