| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Interfacetype | Zebra Connection |
| Weergavemodus | Aangepast |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Zwart-wit |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| kijkhoek | Breed |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Spanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 100000 pc/maand |
| Interfacetype | Cob+pin |
| Aangepast | Aangepast |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Voedingsspanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 10000 pc/maand |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| LCD -type | Tn negatief, transmissief |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| Aangepast | Aangepast |
| Achterlichttype | LED |
|---|---|
| Connectiviteit | vga |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | TN |
| Reactietijd | Mej. 3 |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |