| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Τύπος διασύνδεσης | Σύνδεση Ζέβρας |
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Εμφάνιση χρώματος | Μονοχρωματικός |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| γωνία θέασης | Γερά |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Δυναμικό | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 100000 pc/μήνες |
| Τύπος διασύνδεσης | Καρφίτσα+ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | vga |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | TN |
| Χρόνος απόκρισης | κα 3 |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |