| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Weergavetype | TFT LCD |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 40 pins |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |