| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Boyut | 1,44 inç |
| Pim numarası | 10 iğne |
| Anahat Boyutu | 29,00(G) x 34,41(Y) x 2,25(D) |
| Aktif alan | 25,50(G) x 26,50(Y) |
| Ekran türü | Grafik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/65 görev 1/9 önyargı |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | SPI |
| Teknoloji | LCD |
| Sürücü yöntemi | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Arayüz | 8 bit paralel |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| çözünürlük | 128x64 |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |
| Aktif alan | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kontrast oranı | 500: 1 |
| Dokunmatik ekran | 4 Telli Rezistif (Opsiyonel/Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Tip | LCD |
| Yönü Görüntüle | Tüm |
| Renk | Tam renkli |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |