| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Polarisator | Overdraag |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000000 pc/jaar |
| Plicht | 1/8 |
| Spanning | 5.0v |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Aandrijvingsvoltage | 3.3V |
| Inrichtingsmethode | 1/6 Verantwoordelijkheid, 1/3 Bias |
| Type scherm | Segment |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 3.0V |
| Display resolutie | 132*64 |
| Achtergrondverlichting | Witte LED's |
| Type scherm | Segment |
| Weergavegrootte weergave | 83 (H) * 76 (B) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10~60℃ |
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Segment | 7-segmentendisplay |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Resolutie | 128*128 |
| Afbeeldingstype | FSTN, Positief, Transflectief |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Achterlichttype | LED |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |