| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Napięcie jazdy | 2,4 ~ 5,5 V |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Podświetlenie | Opcjonalnie (podświetlenie LED) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Opcje dostosowywania | Możliwość dostosowania |
| Polaryzator | Transmisyjny |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 1000000 komputerów rocznie |
| Obowiązek | 1/8 |
| Woltaż | 5.0 V. |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie napędu | 3,3 V |
| Metoda napędu | 1/6 obowiązku, 1/3 stronniczości |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,0 V |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 132*64 |
| Podświetlenie | Białe diody LED |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 83 (wys.) * 76 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ~ 60 ℃ |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Możliwość dostosowania |
| Człon | Wyświetlacz 7 segmentów |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 128*128 |
| Typ wyświetlania | FSTN, pozytywny, przemyślany |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |