| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Τάση οδήγησης | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Οπίσθιος φωτισμός | Προαιρετικό (οπίσθιος φωτισμός LED) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμο |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 1000000 PC/Έτος |
| Δασμός | 1/8 |
| Δυναμικό | 5.0V |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση κίνησης | 3.3V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 Υπηρεσία, 1/3 Προορισμός |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 3.0V |
| Ανάλυση οθόνης | 132*64 |
| Πίσω φωτισμός | Λευκά LED |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 83 ( Υ ) * 76 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~60℃ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμο |
| Τμήμα | Δείκτης 7 τμημάτων |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Ανάλυση | 128*128 |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετική, διαφραστική |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |