| رنگ نور پس زمینه | قابل تنظیم |
|---|---|
| ابعاد | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1.1mm T |
| ولتاژ تغذیه | 3.0 ولت |
| نوع نمایشگر | ال سی دی بخش |
| اتصال | سنجاق |
| ولتاژ رانندگی | 2.4 ~ 5.5 ولت |
|---|---|
| روش رانندگی | 1/4 وظیفه 1/3 تعصب |
| نور پس زمینه | اختیاری (نور پس زمینه LED) |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| گزینه های سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1000000 PC / سال |
| وظیفه | 1/8 |
| ولتاژ | 5.0 ولت |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ محرک | 3.3 ولت |
| روش درایو | 1/6 وظیفه، 1/3 تعصب |
| نوع نمایش | بخش |
| گزینه های سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ کاری | 3.0 ولت |
| وضوح صفحه نمایش | 132*64 |
| نور پس زمینه | لامپ های سفید |
| نوع نمایش | بخش |
| اندازه طرح کلی | 83 ( H ) * 76 ( W ) * 1.1 mm ( T ) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا 60 ℃ |
| روش رانندگی | 1/4 وظیفه 1/3 تعصب |
| ابعاد | قابل تنظیم |
| بخش | نمایشگر 7 سگمنت |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| قطعنامه | 128*128 |
| نوع نمایش | FSTN، مثبت، انتقالی |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |