| modül taslağı | 120,7 (Y) x 57,08(D) x 3,10(MAKS)(T) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,6 inç |
| Arayüz | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Modül Boyutu | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Görüş açısı | saat 6 |
| Ekran Boyutu | 5 inç |
| VA boyutu | 108 mm x 64,8 mm |
| Arayüz | 24 bit RGB Şerit |
| Arayüz | RGB |
|---|---|
| Boyut | 10.1 inç |
| Görüş açısı | Tümü |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Pim numarası | 40 Pins |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyut | 3,5 İnç |
| Arayüz türleri | MCU ve SPI |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran türü | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Ekran Boyutu | 3,5 İnç |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 30 pimli EDP arayüzü |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Renkler | 16,7 milyon |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |