| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| VOP | 5 ولت |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 54 (w)* 43 (ساعت) میلی متر |
| اتصال | cob+pin ، 36 شماره |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| روش محرک | وظیفه 1/4 ، 1/3 تعصب |
| رنگ ها | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| FPC Connect | 10 پین |
| زاویه دید | IPS، تمام زاویه های مشاهده |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| FPC | 15 قطعه |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| شماره LED | 3 الله |
| منطقه فعال LCD | 27.72 (ح)*27.72 (v) میلی متر |
| رنگ | رنگ کامل |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| ابعاد | 34.4 * 29 میلی متر * 2.2 T |
| اندازه | 1.44 اینچ |
| صفحه لمسی | هیچ |
| رنگ الود | RGB |
| ابعاد | 42.72 (ح)* 60.26 (v)* 2.40 (د) میلی متر |
|---|---|
| وضوح | 240*320 |
| صفحه لمسی | سفارشی |
| FPC Connect | 18pin ، نوع لحیم کاری |
| نور پسند | رهبری سفید |
| رابط | HDMI، VGA |
|---|---|
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| روش رانندگی LCD | 1/65 وظیفه ، 1/9 تعصب ، 3.0 ولت |
| نوع نمایش | STN ، مثبت ، انتقال دهنده |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| منطقه مشاهده | 54 (w)* 19 (ساعت) میلی متر |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| سفارشی | سفارشی |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| نوع نمایش | بخش |