| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Δρόμος σύνδεσης | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Εμφάνιση χρώματος | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Εμφάνιση χρώματος | Μονοχρωματικός |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| γωνία θέασης | Γερά |
| Δυναμικό | 5V |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 50 ° C |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 46Numbers |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -20 ~+70 ℃ |
| Σύνδεσμος | PIN, 30 ψηφία |
| Τύπος LCD | Αρνητικό STN, μεταδοτικό |
| Δυναμικό | 3.0V |
|---|---|
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Τύπος LCD | HTN θετικό, μεταδοτικό |
| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Χρώμα του φόντου | Πράσινος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, θετικό |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Δασμός | 1/4 |
| Αποθήκευση | -30℃ σε 80℃ |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |