| Τάση οδήγησης | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Οπίσθιος φωτισμός | Προαιρετικό (οπίσθιος φωτισμός LED) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμο |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 83 ( Υ ) * 76 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~60℃ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμο |
| Τμήμα | Δείκτης 7 τμημάτων |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | Καρφίτσα |
| Σύνδεσμος | Pin, 17 αριθμοί |
| Vop | 5V |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | FSTN θετική, μεταδοτική |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Πακέτο μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |