| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| Weergavegrootte weergave | 83 (H) * 76 (B) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10~60℃ |
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Segment | 7-segmentendisplay |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Va-maat | Aangepast |
| Pinnen nummer | 50 pinnen |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Werkvoorraad | 5.0v |
|---|---|
| Drive -modus | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Interfacetype | COB+Zebra |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achtergrond kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | Pin |
| Aansluiting | Pin, 17 nummers |
| Vop | 5V |
| Rijmethode | Negatief |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |