| naam | aangepast lcd-paneel |
|---|---|
| LCD-type | Tn Positief |
| Verbinding | FPC, 50 nummers |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Aandrijvingsvoltage | 3.0V |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Spanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 100000 pc/maand |
| Interfacetype | Cob+pin |
| Aangepast | Aangepast |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Voedingsspanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 10000 pc/maand |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| LCD -type | Tn negatief, transmissief |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| Aangepast | Aangepast |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Interfacetype | Zebra Connection |
| Weergavemodus | Aangepast |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |