| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Işık kaynağı | Beyaz / Kehribar / Mavi / Sarı |
|---|---|
| Boyut | 3.7 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 Görev Döngüsü, 1/3 Önyargı |
| Ekran Modu | Negatif / VA isteğe bağlı |
| Bakış açıları | Tüm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Gerilim | 5V |
| Üretim kapasitesi | 100000 PC/Aylık |
| Arayüz türü | Cob+pimi |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Anahat Boyutu | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Anahat Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| segment boyutu | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| arayüz türü | Zebra bağlantısı |
| Ekran modu | Gelenek |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |